0

Opinie klientów

Profolan dzięki wyjątkowej formule zmienił życie wielu ludzi i pomógł im pozbyć się kompleksów związanych z łysieniem. Liczne opinie zadowolonych użytkowników Profolanu potwierdzają skuteczność tego suplementu diety. Poznaj kilka z nich!

  • Włosy zaczęły mi wypadać już w wieku 20 lat. Próbowałem różnych preparatów dostępnych na rynku – kremów, tabletek. Efektów ciągle nie było. Mówiąc szczerze przestałem wierzyć, że coś może mi pomóc, sądziłem, że to genetyka i nic nie mogę zrobić. Praktycznie odpuściłem walkę z łysieniem, gdy przypadkiem natrafiłem na tabletki Profolan. To prawdziwy cud! Włosy stopniowo przestały wypadać, a po około 2 miesiącach w miejscu utraconych pojawiły się nowe. Polecam!

    Frederick Young - USA

  • Po rozwodzie totalnie się załamałem, nie miałem ochoty dosłownie na nic. I jeszcze do tego zaczęły wypadać mi włosy. Znajomy polecił mi Profolan i… tak zaczęła się lawina pozytywnych zmian w moim życiu. Włosy zaczęły odrastać, co więcej powrócił ich naturalny kolor bez siwych kosmyków! Od 4 miesięcy chodzę na siłownię i skupiłem się na własnym rozwoju. Moja pewność siebie i nowy wygląd przekładają się również na efekty w pracy – wczoraj dostałem awans na kierownika!

    John S. Anderson - USA

  • Moje powiększające się zakola były świetnym tematem żartów wśród znajomych, sam starałem się podchodzić to tego problemu z dystansem, jednak nie było to wcale łatwe. W wieku 40 lat postanowiłem w końcu coś z tym zrobić. Zacząłem brać tabletki Profolan i już po pierwszym miesiącu byłem zaskoczony rezultatami. Łysienie ustąpiło! W ciągu następnych miesięcy włosy zaczęły odrastać. Dziś wybieram się do fryzjera, a wieczorem mam randkę z moją nową dziewczyną. Mogę śmiało powiedzieć, że Profolan odmienił moje życie!

    Ross Moon - USA

0