FAQ

f

Kiedy mogę spodziewać się pierwszych efektów stosowania Profolanu?

Ze względu na fakt, iż włosy rosną średnio 1,3 centymetra miesięcznie zaleca się stosowanie preparatu Profolan minimalnie przez 3 miesiące. Niektórzy mężczyźni zauważyli szybki wzrost włosów już w czasie pierwszych 6 tygodni, podczas gdy u innych zadowalający efekt pojawił się dopiero po kilku miesiącach stosowania suplementu. Najlepsze rezultaty według przeprowadzonych badań klinicznych zaobserwowano po 6 miesiącach kuracji, jednak należy zaznaczyć, iż już wcześniej występuje znaczna poprawa gęstości włosów oraz zmniejsza się ich wypadanie.

f

Czy Profolan działa na każdy rodzaj łysienia?

Profolan w przeciwieństwie do innych preparatów dostępnych na rynku działa od wewnątrz organizmu i skupia się na wyleczeniu pierwotnej przyczyny każdego rodzaju łysienia. Suplement skutecznie i w pełni naturalnie zwalcza utratę włosów bez względu na to czy powodem łysienia jest wiek, genetyka, stres itp.

f

Czym jest Grow3 i jakie ma właściwości?

Innowacyjny kompleks Grow3 to połączenie ekstraktów z pokrzywy, skrzypu polnego oraz l-cysteiny. Wszystkie składniki biorą aktywny udział w hamowaniu działania hormonu DHT, który odpowiada za łysienie, a także intensywnie stymulują proces wytwarzania nowych włosów. Profolan zawiera również dodatkowo witaminy i minerały, które mają pozytywny wpływ na produkcję i kondycję włosów, w tym również zachowują ich naturalny kolor.

f

Co to jest DHT?

DHT czyli dihydrotestosteron to niepożądany hormon, którego zwiększony poziom występuje u mężczyzn zmagających się z wypadaniem włosów. DHT powoduje utratę koloru włosów, które stają się łamliwe i znacznie szybciej wypadają. Według międzynarodowych badań wynika, iż obniżenie poziomu DHT oraz blokowanie dostępu hormonu do mieszków włosowych jest skutecznym rozwiązaniem problemu utraty włosów u mężczyzn. Substancje zawarte w Preparacie Profolan aktywnie hamują niepożądane działanie hormonu DHT i równocześnie stymulują wzrost nowych włosów.

f

Jak należy przyjmować tabletki Profolan?

Dawkowanie suplementu diety Profolan jest bardzo proste. Wystarczy przyjmować 2 kapsułki dziennie w trakcie posiłku oraz obficie popić je szklanką wody (minimum 300 ml).

f

Kto nie powinien przyjmować tabletek Profolan?

Preparat nie powinien być stosowany przez mężczyzn poniżej 18 roku życia. W razie wątpliwości przed rozpoczęciem stosowania należy skonsultować się z producentem preparatu bądź bezpośrednio z lekarzem w szczególności jeśli przyjmujesz lekarstwa bądź cierpisz na jakiekolwiek choroby. Profolan to preparat w pełni naturalny i bezpieczny dla zdrowia dlatego też efekty uboczne są bardzo sporadyczne.

f

Czy Profolan powoduje jakieś skutki uboczne?

Skuteczność produktu Profolan polega na zastosowaniu w pełni naturalnych składników, które nie powodują żadnych skutków ubocznych. Kuracja jest więc całkowicie bezpieczna dla organizmu. Kapsułki są łatwe do połknięcia, wolne od wypełniaczy, konserwantów, sztucznych substancji słodzących i barwników. Wystąpienie znikomych reakcji niepożądanych może być spowodowane zażywaniem tabletek na czczo, a nie podczas posiłku lub też równocześnie z innymi lekarstwami. Dobrze jest więc skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem kuracji, szczególnie gdy zdiagnozowano u nas jakiekolwiek choroby.

f

Co jeśli nie jestem zadowolony z rezultatów?

Produkt Profolan objęty jest aż 90-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy przez producenta. Oznacza, to, iż w sytuacji, gdy mimo regularnego stosowania tabletek, klient nie zauważy zadowalających rezultatów, może bez zbędnych pytań i dodatkowych warunków odesłać każde niewykorzystane opakowanie, za które otrzyma zwrot pieniędzy.